Můj příběh

Mou vášní je cestování, sport a zdravá strava.

Baví mě inspirovat lidi k pohybu, zdravému životnímu

stylu, pozitivnímu myšlení a také k objevování nových míst.

Ukazuji jim nejen jak zdravě jíst, hýbat se, žít šťastný a spokojený

život, ale také jak si mohou sami naplánovat vlastní

cestu a tím proměnit své cestovatelské sny ve skutečnost

bez zbytečných přešlapů.

Kdo jsem…

Ahoj, jmenuji se Vendy Pourová a miluju cestování, sport a zdravé jídlo. 🙂 Jsem normálně nenormální, šťastná, spokojená a dnes už i sebevědomá holka, která žije svůj život naplno, věnuje se tomu, co ji baví a plní si své sny.

...vášnivá cestovatelka

Objevování světa je mou vášní, mým koníčkem, mou láskou. Díky cestování mám pocit, že žiji naplno, učím se novým věcem, pokoře, rozšiřuji si obzory a přehodnocuji své životní hodnoty, vážím si maličkostí a toho, co ve svém životě mám. Cestování po vlastní ose mě nutí vystoupit z mé komfortní zóny, obohacuje mě a otevírá mi oči – je to zkrátka závislost. Jediná závislost, za kterou utrácím peníze, ale přitom se stávám bohatší.

Jsem snílek, milovnice map, dobrodruh a nadšený pozorovatel, který rád zkouší vše nové. Na cestách si užívám každou maličkost, zbožňuji ochutnávání nového jídla, rozhovory s lidmi z rozdílných kultur, objevování nových míst a prožívání těch jedinečných a neopakovatelných okamžiků, které se mi zarývají do paměti jako veledílo uměleckého rytce.

Doposud se mi podařilo navštívit několik známých i méně známých míst po celém světě. Místa, o kterých jsem si dříve maximálně přečetla v knize dějepisu, mlsně na ně koukala do mapy, nebo o nich poslouchala v hodinách anglických reálií. To, že se někdy podívám na Velkou čínskou zeď, zažiji sprchu z Niagarských vodopádů, „pochovám“ si mládě aligátora na Floridě, projedu se limuzínou po Las Vegas, projdu se na opuštěném ostrově v Indonésii, dám si daiquiri na Kubě, nebo si prolezu podzemní tunely v bývalém Saigonu, by mě ještě před pár lety nenapadlo ani v tom nejdivočejším snu.

 

Velká čínská zeď - splněný sen

... sportovní nadšenec a vyznavač zdravého životního stylu

Když nejsem zrovna na cestách trávím většinu času ve fitku, kde pracuji jako osobní trenérka, instruktorka H.E.A.T. programu, TRX, BOSU a dalších skupinových lekcí. To je to, co mě baví a naplňuje - energie z pohybu, vyplavené endorfinky a nadšení klientů. 🙂 A když zrovna netrénuji někoho, tak trénuji sebe. Již několik let se "věším" na tyč na kurzech pole dance. 

Propadla jsem vzdušné akrobacii na kruhu (aerial hoop), acro józe, a vzdělávám se na různých sportovních školeních a kurzech.  Mimo fitko pak fandím inline bruslím, plávání, kolu a snowboardu. Zkrátka miluji pohyb v každé jeho podobě.

Ruku v ruce se sportem jde i jídlo. Já ráda experimentuji a čas v kuchyni trávím vymýšlením vlastních receptů a přetvářením nezdravých mňamek na zdravější ještěvícmňamky. 🙂 Zajímám se o nové trendy ve výživě, baví mě zkoušet nové věci a stravovat se zdravě, ale chutně.

... šťastný a vyrovnaný smíšek, snílek a věčný optimista

Jsem šťastná a spokojená s tím, kdo jsem, kde jsem a co dělám, užívám si každý den naplno, plním si své sny a MILUJI svůj život!!! V podstatě nevím, co to je vztek, smutek, zášť a podobné "otravné" pocity. Vím, jak být šťastná každý den, neomezeně, stále!

Vždycky to takhle ale bohužel nebylo... 🙁