BetaGlukan BIOcell – zázrak, který už nedám z ruky

Minulou středu jsem se ráno probudila s bolavým krkem. První na co jsem myslela, byly zaplacené hory v Itálii a že teď jako opravdu nemůžu marodit. Shodou okolností jsem ten den byla objednaná k terapeutce čínské medicíny, která na mě okamžitě poznala, že něco není v pořádku a tento zázrak, jak já tomu teď říkám, mi nasadila. Když mi tvrdila, že budu do druhého dne fit, moc jsem tomu nevěřila. Přeci jen vím, jak u mě nemoci probíhají. Říkala jsem si, že budu ráda, když se za ten týden vyležím a vyléčím. Zobla jsem si pak dvě pilule k obědu, dvě k večeři a večer už jsem o krku nevěděla.

Až večer jsem začala pátrat po tom, co to vlastně zobu. Tak jsem se dočetla, že „BetaGlukan BIOcell je přírodní ß-1,3/1,6 D-glukan, který se získává moderními technologickými postupy z kvasinek Sacharomyces cerevisiae. Je to unikátní přírodní komplexní polysacharid, schopný podporovat obranné reakce organismu proti bakteriálním a parazitárním chorobám.

Druhý den jsem ještě cítila, jak se s tím tělo pere, tak jsem si radši Betaglukan brala ještě druhý den… Ale cokoliv se o mě pokoušelo, bylo tímto pokořeno. A to jsem u toho oba dny trénovala! Nechápu a nepobírám. Přírodní medicínu jsem asi nikdy předtím nezkoušela, ale tohle už nedám z ruky a doporučuji všem!  Nejen na cestách je totiž člověk rád, když se jakéhokoliv bacila zbaví hned a ne až za týden… Takže já zítra frčím do Itošky!!! Zdravá a fit!!!

Vendy Pourová
Mou vášní je cestování, sport a zdravá strava. Baví mě inspirovat lidi k objevování nových míst, k pohybu a zdravému kulinářství. Ukazuji jim nejen jak zdravě jíst a hýbat se, ale také jak si mohou vlastní cestu sami naplánovat a tím proměnit své cestovatelské sny ve skutečnost bez zbytečných přešlapů. Můj příběh si můžete přečíst zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.